Data i tytuł Informacja prasowa
13.08.2014
Jakiemu deweloperowi zaufać?
Zakup mieszkania jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji. Na rynku deweloperskim obecnych jest wiele przedsiębiorstw realizujących inwestycje w różnych miastach, jak i takich, które od lat budują lokalnie, a ich liczba wciąż rośnie. Jak w gąszczu firm deweloperskich wybrać taką, której będziemy mogli zaufać? Czy możliwe jest znalezienie dewelopera, który będzie z nami współpracował nawet po zakończeniu inwestycji?
17.07.2014
Mieszkania w Tęczowym Raju już w sprzedaży
Od połowy czerwca br. można już kupować apartamenty mieszkalne na osiedlu Tęczowy Raj na urokliwych wrocławskich Krzykach. Inwestycja powstaje przede wszystkim z myślą o młodych ludziach, którzy planują zakup swojego pierwszego własnego „M”.
08.07.2014
Dobry zarządca to skarb
Komfortowe warunki mieszkaniowe to nie tylko odpowiedni metraż i wymarzona aranżacja wnętrza, ale również kompetentna i stała opieka zarządcy osiedla. Kluczowe w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji są kompleksowa wiedza na temat nieruchomości oraz szybka i sprawna reakcja w każdej sytuacji. Firma Budotex, będąc deweloperem i zarządcą jednocześnie, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.
23.06.2014
W roku 2014 chętniej kupujemy nowe mieszkania
Zgodnie z prognozami ekspertów w pierwszej połowie 2014 roku obserwujemy ożywienie na rynku nieruchomości. Druga połowa roku zapowiada się dla kupujących równie obiecująco. Coraz większą popularnością cieszą się mieszkania w korzystnej lokalizacji o większym metrażu.
14.05.2014
Styl eko - numer jeden w nowoczesnych trendach wnętrzarskich
Moda na ekologię podbija kolejne dziedziny naszego życia. Nie dziwi więc fakt, że od pewnego czasu jednym z dominujących trendów w branży wnętrzarskiej jest styl inspirowany naturą. Eko-aranżacje tworzą klimatyczną przestrzeń, która urzeka oryginalnością i wprawia w doskonały nastrój.
21.04.2014
Tęczowy Raj na start
Właśnie ruszyła budowa nowej inwestycji mieszkaniowej dewelopera BUDOTEX. Już za 15 miesięcy licząc od dziś, oddane zostaną pierwsze mieszkania. Tęczowy Raj powstanie w pięknej i spokojnej dzielnicy Krzyki, w bliskim sąsiedztwie Parku Klecińskiego.
27.06.2014
Przestrzeń nastolatka w Willi Słoneczniki
Pokój młodej osoby musi spełniać wysokie wymagania – ma zapewniać spokój, intymność i swobodę mieszkańca oraz odzwierciedlać jego zainteresowania. Jednocześnie być na tyle uniwersalnie urządzony, by nastolatek dobrze się tam czuł nawet po upływie kilku lat.
17.03.2014
Perydot - Pionierski projekt biurowca firmy BUDOTEX
Deweloper BUDOTEX w 2014 roku planuje rozpoczęcie budowy nowoczesnego biurowca spełniającego europejskie standardy stawiane obiektom komercyjnym. Inwestycja „Perydot” będzie zlokalizowana na wrocławskich Krzykach w sąsiedztwie niskiej zabudowy biurowej.
04.03.2014
Budotex na wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów
W weekend 1-2 marca 2014 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się Targi Mieszkań i Domów. Wrocławski deweloper Budotex prezentował Wille Słoneczniki, kameralną i przyjazną młodym rodzinom inwestycję.
21.02.2014
Dom czy mieszkanie - najlepiej willa miejsca
Chcesz mieszkać kameralnie, a jednocześnie nie rezygnować z miejskich udogodnień? Cenisz sobie wygodę i bliskość natury, lecz przerastają Cię koszty zakupu domu jednorodzinnego? Doskonałym rozwiązaniem jest willa miejska!
19.06.2014
Słoneczne wille
Najnowsza inwestycja firmy BUDOTEX – Wille Słoneczniki we Wrocławiu to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku. Realizacja ta, łącząc w sobie atuty mieszkania w budynku wielorodzinnym z komfortem samodzielnego domu, stanowi idealne rozwiązanie dla młodych rodzin. Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na wrzesień 2014 roku.
03.02.2014
Budotex na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE 2014
W dniach 1-2 lutego 2014 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się coroczne targi mieszkaniowe DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, na których wrocławski developer Budotex zaprezentował swoją najnowszą inwestycję – Wille Słoneczniki.
23.01.2014
Budotex prognozuje zmiany tendencji na rynku nieruchomości
W roku 2013 sytuację na rynku nieruchomości kształtował zwiększony popyt na małe mieszkania, dzięki atrakcyjnie niskim ratom oprocentowania i obniżce cen. Jaki będzie rok 2014? Firma Budotex przewiduje wzrost zainteresowania dużymi mieszkaniami w dobrej lokalizacji.
09.01.2014
Rok pomyślnych inwestycji firmy Budotex
Wrocławski deweloper Budotex Sp. z o.o. w 2013 roku zrealizowała wszystkie zaplanowane inwestycje. Sukces sprzedażowy na lokalnym rynku udało się osiągnąć dzięki dopasowaniu oferty spółki do potrzeb klientów oraz bogatemu doświadczeniu w branży. Inwestycje realizowane przez firmę Budotex upiększają dziś dzielnicę Krzyki, podkreślając jej prestiżowy i przyjazny charakter.
 

Obecnie wybrano 0/5 obiektów
kliknij aby zobaczyć porównanie >
UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ